Ekonomický pohřeb Praha

popis a cena pohřbu

Pohřeb bez obřadu Praha

popis a cena pohřbu

+420 800 321 136

informační linka

Pohřební ústav Praha

Atropos s.r.o.

Pohřební služby Praha a Středočeský kraj

KANCELÁŘ Pohřební ústav Praha 7

Letná

Ovenecká 3

Po - Pá: 8:30 - 16:00

So - Ne: 10:00 - 15:00

+420 602 220 894

Volejte NON-STOP

Pohřební služba Atropos s.r.o.

KANCELÁŘ Pohřební ústav Praha 9

Dolní Počernice

Makovská 933

Po - Pá: 8:00 - 17:00

So - Ne: 10:00 - 15:00

+420 800 321 136

Volejte NON-STOP

Pohřební služba Atropos s.r.o.

KANCELÁŘ Pohřební ústav Praha 10

Štěrboholy

Andersenova 6

Po - Pá: 8:00 - 17:00

So - Ne: 10:00 - 15:00

+420 602 220 894

Volejte NON-STOP

Pohřební služba Atropos s.r.o.

Důležité upozornění

    Pohřební ústav Atropos Praha se nepodílí na odměňování některých zaměstnanců z řad zdravotnictví a sociálních služeb, proto Vám budou účtovány skutečné odpovídající náklady za vypravení smutečního rozloučení. Pokud zesnulého odvezla jiná než Vámi vybraný Pohřební ústav, nejste v žádném případě povinnni si sjedat pohřeb. Volba Pohřebního ústavu záleží vždy výhradně na Vašem rozhodnutí.

Co přinést do kanceláře Pohřebního ústavu

Občanský průkaz

Připravte si občanský průkaz zesnulého, pokud je k dispozici, a občanský průkaz objednatele pohřbu.
 

Pohřební oděv

Šaty pro zesnulého přineste do kanceláře Pohřební služby. Pokud nejsou šaty k dispozici dodáme smuteční rubáš.

Zajišťujeme Pohřeb Online, video přenosy smutečních obřadů

Pohřeb Online video přenos

Zajišťujeme Online video přenos smutečního obřadu. Online přenos pro veřejnost i pro uzavřené skupiny. Podporujeme oblíbené streamovací platformy, ale máme i uzavřené řešení.
   

 

Video záznam

Současně s Online video přenosem ze smutečního obřadu lze pořídit i video záznam smutečního obřadu, ve formátu mpg4.

Vážení pozůstalí,

vzhledem k současným opatřením, kdy je množství hostů smutečního obřadu omezené nařízeními vlády, jsme připravili možsnost rozloučit se s Vašimi blízkými pomocí příméno přenosu smutečního obřadu přes internet. Online smuteční obřad je v HD kvalitě. Součástí Online přenos, je přenos zvuku z obřadní síně. Na vyžádání můžeme zajistit zvukový záznam každného z řečníků, pomocí klopových mikrofonů. 

Cena Online přenosu

ze smutečního obřadu je stanovena na základě vašich pořadavků. Cena Pohřeb Online přenosu vychází především z počtu kamer, mikrofonů a jejich obsluhy. Vždy se snažíme vyjít vstříc vašim potřebám a možnostem. 

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat na bazplatné NON-STOP telefonní lince 800 321 136. 

Hodnocení zákazníků

Rady pozůstalým

Převoz zesnulých

Převozy zesnulých v Praze

Pohřební ústav ATROPOS zajišťuje převoz zesnulých z bytů v Praze a okolí. Převoz objednejte telefonicky na bezplatné nonstop telefonní linkce 800 321 136.

Převozy zesnulých po celém území ČR

Zajišťujeme i převozy zesnulých mimo území Prahy po celém území ČR a to do 3 hodin od objednání. Pokud potřebujete objednat převoz mimo území Prahy (oběma směry), volejte telefonní číslo 800 321 136.

Krematorium Strašnice

Velká obřadní síň

zjistěte více ...

Krematorium Motol

Obřadní síň

zjistěte více ...

Olšanské hřbitovy

Ústřední obřadní síň

zjistěte více ...

Vinohradský hřbitov

Vinohradská obřadní síň

zjistěte více ...

Kaple Sv. Václava

Vinohradský hřbitov

zjistěte více ...

Nová obřadní síň

Olšanské hřbitovy

zjistěte více ...

Smuteční síně

Krematorium Strašnice

Velká obřadní síň

   Velká obřadní síň Krematoria Strašnice patří k největším obřadním síním v Praze. Krematorium Strašnice patří svojí rozlohou k největším v Evropě. Velká obřadní síň je umístěna v ústřední budově krematoria, která je dominantou celého areálu. Kapacita velké obřadní síně je 800 osob.
    V obřadní síni je možné zajistit ke smutečnímu obřadu, jak reprodukovanou hudbu, tak i živou hudbu. K dispozici je na výběr více než 400 smutečních skladeb, od vážné hudby až po lidové či trampské písně.

Krematorium Strašnice

Malá obřadní síň 

    Malá obřadní síň krematoria Strašnice je vhodná pro smuteční obřady s menším počtem smutečních hostů, nabo pro smuteční obřady v rodinném kruhu. Celková kapacita Malé obřadní síně umístěné v areálu krematorium Praha 10 - Strašnice je 56 osob, z toho 24 míst k sezení. V obřadní síni si lze vybrat pro smuteční obřad z širokého repertoáru smutečních skladebod skladatelů klasické hudby, po moderní skladby nebo lidové české a moravské písně.

Kaple Sv. Václava

Vinohradský hřbitov

    Kaple svatého Václava na Vinohradském hřbitově je vhodná pro pohřby s církevním smutečním obřadem. Kapacita obřadní síně je celkem 40 míst pro smuteční hosty, z toho 20 míst k sezení. Ke smutečnímu obřadu si pozůstalí mohou vybrat z nabídky reprodukovaných skladeb.

Krematorium Motol

Obřadní síň

    Obřadní síň Motol, v areálu Krematorium Praha 5 - Motol má 120 míst z toho 40 míst k sezení. Je vhodná pro smuteční obřady i s větším počtem smutečních hostů. Na přání je možné zařídit živou hudbu, nebo si vybrat z široké nabídky asi 320 smutečních skladeb převážně skladeb vážné hudby, ale i modernější hudby nebo písní. 

Vinohradská obřadní síň

Vinohradský hřbitov

    Síň se nachází na Vinohradském hřbitově vlevo od vchodu na hřbitovy. Ve Vinohradské obřadní síni je k dispozici 50 míst pro hosty z toho 32 míst k sezení. Tato síň je vhodná pro menší smuteční obřady. V této obřadní síni nabízíme ekonomický pohřeb, což je levná varianta pohřbu se smutečním obřadem za přístupnou cenu. Ke smutečnímu obřadu je na výběr z až 80 reprodukovaných skladeb.

Ústřední obřadní síň

Olšanský hřbitov

    Tato obřadní síň je modernější a hodí se pro běžné civilní smuteční obřady. Ústřední obřadní síň na Olšanských hřbitovech má celkem 100 míst pro smuteční hosty z toho 50 míst k sezení. K dispozici je reprodukovaná hudba, je možné si vybrat z celkem 430 skladeb.

Olšanské hřbitovy

Nová obřadní síň

    Nová obřadní síň na Olšanských hřbitovech (stanice metra Želivského) je menší a je vhodná pro smuteční obřady s menším počtem smutečních hostů, nebo pro rodinné smuteční obřady. Kapacita Nové obřadní síně Praha 3 - Olšanské hřbitovy, je 56 osob, z toho 23 míst k sezení. Pro smuteční obřad si můžete vybrat reprodukované smuteční skladby z širokého repertoáru až 350 skladeb autorů vážné hudby, moderní hudby i lidových písní.